Gizlilik İlkeleri

suaritmasepeti.com, MÜŞTERİLERİNE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK AMACIYLA KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİ (İSİM, YAŞ, İLGİ ALANLARINIZ, E-POSTA VB…) SİZLERDEN TALEP ETMEKTEDİR. suaritmasepeti.com, VERİTABANINDA TOPLANAN BU BİLGİLER, DÖNEMSEL KAMPANYA ÇALIŞMALARI, MÜŞTERİ PROFİLLERİNE YÖNELİK ÖZEL PROMOSYON FAALİYETLERİNİN KURGULANMASI VE İSTENMEYEN E-POSTALARIN İLETİLMEMESİNE YÖNELİK MÜŞTERİ “SINIFLANDIRMA” ÇALIŞMALARINDA SADECE suaritmasepeti.com AQUACORA Su Arıtma Cihazları - Mustafa Kemal ŞİMŞEKER TARAFINDAN KULLANILMAKTADIR.

GİZLİLİK POLİTİKASI HERHANGİ BAŞKA BİR KAYNAK VEYA YÖNTEM KULLANILMADAN SADECE suaritmasepeti.com

 SİTESİ ÜZERİNDEN ELDE EDİLEN BİLGİLER suaritmasepeti.com

 İÇİN GEÇERLİDİR.

 

suaritmasepeti.com,
ÜYELİK FORMLARINDAN TOPLADIĞI BİLGİLERİ, SÖZ KONUSU ÜYENİN HABERİ YA DA AKSİ BİR TALİMATI OLMAKSIZIN, ÜÇÜNCÜ ŞAHISLARLA KESİNLİKLE PAYLAŞMAMAKTA, FAALİYET DIŞI HİÇBİR NEDENLE TİCARİ AMAÇLA KULLANMAMAKTA VE DE SATMAMAKTADIR.
 

suaritmasepeti.com,
E-POSTA ADRESLERİ VE ÜYELİK FORMLARINDA İSTEDİĞİ KİŞİSEL BİLGİLERİN HARİCİNDE SİTE KULLANIMI SIRASINDA İZLEDİĞİ, ZİYARETÇİ HAREKET VE TERCİHLERİNİ ANALİZ EDEREK YORUMLAMAKTADIR.
KİŞİSEL BİLGİLER İÇERMEYEN BU İSTATİSTİKSEL VERİLER suaritmasepeti.com

, MÜŞTERİLERİNE DAHA ÖZEL VE ETKİN BİR ALIŞVERİŞ DENEYİMİ YAŞATMAK AMACIYLA suaritmasepeti.com

, İŞ ORTAKLARI İLE PAYLAŞILABİLMEKTEDİR

 
İŞBU GİZLİLİK BİLDİRİMİNİ KABUL ETMEKLE KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN suaritmasepeti.com

, İŞ ORTAKLARI İLE PAYLAŞILABİLECEĞİNE ONAY VERMİŞ OLACAKSINIZ. SİTEMİZDE BULUNAN KULLANICILARIN KİŞİSEL BİLGİLERİ, ŞİRKETİMİZİN İLETİŞİM KAMPANYALARI (E-POSTA, BÜLTEN VS.) DÂHİLİNDE KULLANICIYA BİLGİ VERMEK AMACIYLA KULLANILABİLİR. KULLANICILARIMIZ BAHSEDİLEN TANITIMLARDAN HABERDAR OLMAK İSTEMEZLERSE İSTEDİKLERİ ZAMAN info@suaritmasepeti.com

 ADRESİNE E-MAİL GÖNDEREREK BU AKTİVİTEYİ DURDURABİLİRLER. YENİ KAMPANYALAR HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTEYEN KULLANICILARIMIZ suaritmasepeti.com

 SİTESİ ÜZERİNDEN HABER BÜLTENİMİZE KAYIT OLABİLİRLER VEYA DAHA ÖNCEKİ KAYITLARINI SİLEBİLİRLER.

MÜŞTERİNİN SİSTEME GİRDİĞİ TÜM BİLGİLERE SADECE MÜŞTERİ ULAŞABİLMEKTE VE BU BİLGİLERİ SADECE MÜŞTERİ DEĞİŞTİREBİLMEKTEDİR. BİR BAŞKASININ BU BİLGİLERE ULAŞMASI VE BUNLARI DEĞİŞTİRMESİ MÜMKÜN DEĞİLDİR.
 
BU E-MAİLLERİN İÇERİĞİ, SATIN ALMIŞ OLDUĞUNUZ ÜRÜN VEYA ÜRÜNLERLE İLGİLİ BİLGİLER, İLGİLENECEĞİNİZİ DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ DİĞER DİĞER ÜRÜNLER, 3. KİŞİLERİN REKLAMLARINI VE BENZERİ BİLGİLERİ İÇEREBİLİR. DEMOGRAFİK BİLGİLER, SİTEMİZİ KULLANICILARINA DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK İÇİN İLGİ ALANLARINA UYARLAMA YAPILABİLECEK ŞEKİLDE KULLANILACAKTIR. BU BİLGİLER, REKLAMLARIN HEDEF KİTLEYE UYARLANABİLMESİNİ TEMİN ETMEK MAKSADIYLA YALNIZCA DİĞER KULLANICILARA AİT BİLGİLERLE BİRLİKTE OLMAK ÜZERE REKLAM VERENLERLE PAYLAŞILABİLİR. BU BİLGİLERDE HERHANGİ BİR ŞEKİLDE KİŞİSEL BİLGİ VERİLMEZ, SADECE GRUP OLARAK KULLANICI EĞİLİMLERİ İLE İLGİLİ BİR TAKIM ÇIKARIMLAR YAPMAK VE SEGMENTASYON AMACIYLA KULLANILIR. KULLANICILARIMIZIN SATIN ALMA İŞLEMİ SIRASINDA BİZE VERMİŞ OLDUĞU TC KİMLİK, VERGİ NUMARALARI, KİŞİLERİN İZNİ OLMADIKÇA 3.ŞAHIS YA DA KURULUŞLARLA PAYLAŞILMAZ. BU BİLGİLER ÖDEME İŞLEMLERİ VE FATURA KESİMİ İÇİN İSTENMEKTEDİR.
 
KREDİ KARTI İLE ALIŞVERİŞ YAPTIĞINIZDA KREDİ KARTI NUMARASI, SON KULLANMA TARİHİ, CVV2 VE BENZERİ BİLGİLERİ BANKALARIMIZ İLE PAYLAŞILMASINI DA KABUL ETMİŞ SAYILIRSINIZ. AKSİ TAKDİRDE SATIN ALMA İŞLEMİNİ TAMAMLAMANIZ MÜMKÜN DEĞİLDİR. BU BİLGİLER SİSTEMİMİZDE SAKLANMAYARAK SİLİNMEKTEDİR. ÖDEME SAYFASINDA İSTENEN KREDİ KARTI BİLGİLERİNİZ, SİTEDEN ALIŞVERİŞ YAPAN SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN GÜVENLİĞİNİ EN ÜST SEVİYEDE TUTMAK AMACIYLA HİÇBİR ŞEKİLDE suaritmasepeti.com VEYA ONA HİZMET VEREN ŞİRKETLERİN SUNUCULARINDA TUTULMAMAKTADIR. BU ŞEKİLDE ÖDEMEYE YÖNELİK TÜM İŞLEMLERİN suaritmasepeti.com ARA YÜZÜ ÜZERİNDEN BANKA VE BİLGİSAYARINIZ ARASINDA GERÇEKLEŞMESİ SAĞLANMAKTADIR.

 
TÜM KREDİ KARTI VE KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ İNTERNET GÜVENLİK STANDARDI OLAN SSL SECURE SİSTEMİ İLE 256 MBİT ŞİFRELENMİŞTİR. BU ŞEKİLDE İNTERNET ÜZERİNDEKİ DOLAŞIMLARI SIRASINDA HERHANGİ BİR ŞEKİLDE BU BİLGİLERİNİZİN İSTENİLMEYEN KİŞİ VEYA KURUMLARDA ELE GEÇİRİLMESİ ÖNLENMİŞTİR. GİZLİLİK POLİTİKAMIZ İLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORU VE ÖNERİNİZ İÇİN info@suaritmasepeti.com  ADRESİNDEN BİZLERLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.
 
MÜŞTERİ BİLGİLERİ, ANCAK RESMİ MAKAMLARCA USULÜ DAİRESİNDE BU BİLGİLERİN TALEP EDİLMESİ HALİNDE VE YÜRÜRLÜKTEKİ EMREDİCİ MEVZUAT HÜKÜMLERİ GEREĞİNCE RESMİ MAKAMLARA AÇIKLAMA YAPMAK ZORUNDA OLDUĞU DURUMLARDA RESMİ MAKAMLARA AÇIKLANABİLECEKTİR. BU SİTEDEN TOPLANAN BİLGİLER ŞİRKETİN SATILMASI, BİRLEŞMESİ VEYA YENİDEN YAPILANDIRILMASI GİBİ DURUMLARDAN KAYNAKLANAN ŞİRKET YAPISINDAKİ DEĞİŞİKLİKLERDE ÜÇÜNCÜ ŞAHIS YA DA KURULUŞLARA SATILABİLİR VEYA DEVREDİLEBİLİR.